CHERRY DW 3000
sats med tangentbord och mus - tysk - blekgrå Inmatningsenhet
Tangentbord
| Rekommenderad användning | Universal |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Gränssnitt | RF Trådlös |
| Tangentbordslayout | QWERTZ |
| Tangentbordsspråk | tyska |
| Pekredskap | Nej |
| Tangentbordets formfaktor | Fullstor (100 %) |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Antal tangenter | 109 |
| Tangentbordsknapparnas livstid | 10 miljoner tecken |
| Windowstangent | Ja |
| Snabbknappar | Ja |
| Antal kortkommandon | 4 |
| USB-hubb | Nej |
| Ändamål | PC/server |
| Fingeravtrycksläsare | Nej |
| Frekvensband | 2.4 - 2.483 GHz |
| Certifiering | c-tick UL CE FCC TÜV-Süd/GS UKCA |
Design
| Bakgrundsbelysning | Nej |
| Tangentbordsstil | Rak |
| Tangentbord i full storlek | Ja |
| Handledsstöd | Nej |
| Produktens färg | Grå |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| LED-indikatorer | Ja |
Egenskaper
| Täckning, trådlös router | 10 m |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
Strömtillförsel
| Strömkälla av typen | Batteri |
| Batterityp för tangentbord | AAA |
| Antal batterier (tangentbord) | 1 |
| Strömförbrukning | 3 mA |
| USB-strömleverans | Nej |
| Laddningsport USB Typ-C | Nej |
Mus
| Mus inkluderad | Ja |
| Rörelsedetektor-teknik | Optisk |
| Rörelseupplösning | 1200 DPI |
| Antal knappar | 3 |
| Typ av knappar | Tryckbara knappar |
| Skrollhjul | Ja |
| Scroll-typ | Hjul |
| Rullande riktningar | Vågrät |
| Batterityp för mus | AA |
| Antal batterier (mus) | 1 |
| Antalet rullningshjul | 1 |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 0 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 65 ° C |
Vikt & dimension
| Tangentbord (BxDxH) | 458 x 170 x 20 mm |
| Tangentbordsvikt | 502 g |
| Musdimensioner (BxDxH) | 109 x 62 x 37 mm |
| Musvikt | 85 g |
Förpackningens innehåll
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Mottagartyp | Nanomottagare |
| Mottagare (B x D x H) | 18 x 13 x 5 mm |
| Mottagarvikt | 1,5 g |
| Batterier medföljer | Ja |
| AC-adapter inkluderad | Nej |
| Manual | Ja |
Förpackning
| Snabbstartsguide | Ja |
| Förpackningens bredd | 549 mm |
| Låddjup | 200 mm |
| Förpackningens höjd | 45 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 923 g |
Tekniska detaljer
| Färggrupp | Grå |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84716060 |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 21 styck |
| Ytterförpackningar per intermodal container (20 fot) | 256 styck |