CHERRY DW 9500 SLIM
sats med tangentbord och mus - tysk - grå, svart Inmatningsenhet
Tangentbord
| Tangentbordstangentens switch-teknologi | Cherry SX |
| Rekommenderad användning | Universal |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Gränssnitt | Trådlös RF + Bluetooth |
| Tangentteknik | Saxbrytare |
| Tangentbordslayout | QWERTZ |
| Tangentbordsspråk | tyska |
| Pekredskap | Nej |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Antal tangenter | 111 |
| Tangentbordsknapparnas livstid | 10 miljoner tecken |
| Windowstangent | Ja |
| Frekvensband | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Bluetooth-version | 4.0 |
| Certifiering | CE FCC UKCA China RoHS |
Design
| Bakgrundsbelysning | Nej |
| Tangentbordsstil | Rak |
| Ö-liknande tangentbord | Ja |
| Handledsstöd | Nej |
| Justerbar tangentbordshöjd | Ja |
| Produktens färg | Svart, Grå |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| LED-indikatorer | Ja |
Egenskaper
| Täckning, trådlös router | 10 m |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Löstagbar kabel | Ja |
Strömtillförsel
| Batterityp för tangentbord | Inbyggt batteri |
| Antal batterier (tangentbord) | 1 |
| Batteriteknik | Litium |
| Batterikapacitet | 650 mAh |
| Uppladdningsbara | Ja |
Mus
| Mus inkluderad | Ja |
| Formfaktor | högerhand |
| Rörelsedetektor-teknik | Optisk |
| Rörelseupplösning | 3000 DPI |
| Antal knappar | 6 |
| Typ av knappar | Tryckbara knappar |
| Skrollhjul | Ja |
| Scroll-typ | Hjul |
| Batterityp för mus | Inbyggt batteri |
| Antal batterier (mus) | 1 |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
Vikt & dimension
| Tangentbord (BxDxH) | 440 x 130 x 15 mm |
| Tangentbordsvikt | 675 g |
| Musdimensioner (BxDxH) | 79 x 120 x 44,5 mm |
| Musvikt | 123 g |
Förpackningens innehåll
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Mottagartyp | Nanomottagare |
| Mottagare (B x D x H) | 14,5 x 6,5 x 19 mm |
| Mottagarvikt | 3 g |
| Batterier medföljer | Ja |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 545 mm |
| Låddjup | 164 mm |
| Förpackningens höjd | 52 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,12 kg |