CHERRY KW 9200 MINI
tangentbord - QWERTY - europeiska - svart Inmatningsenhet
Tangentbord
| Tangentbordstangentens switch-teknologi | Cherry SX |
| Rekommenderad användning | Universal |
| Anslutningsteknologi | Kabel & Trådlös |
| Gränssnitt | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Tangentteknik | Saxbrytare |
| Tangentbordslayout | QWERTY |
| Tangentbordsspråk | Engelsk |
| Pekredskap | Nej |
| Tangentbordets formfaktor | 75% |
| Numeriskt tangentbord | Nej |
| Tangentmaterial | Akrylnitrilbutadienstyren (ABS) |
| Antal tangenter | 79 |
| Tangentbordsknapparnas livstid | 10 miljoner tecken |
| Windowstangent | Ja |
| Frekvensband | 2.4 GHz |
| Inbyggt minne | Nej |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Design
| Tangentbordsstil | Rak |
| Handledsstöd | Nej |
| Justerbar tangentbordshöjd | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| LED-indikatorer | Ja |
Egenskaper
| Täckning, trådlös router | 10 m |
Strömtillförsel
| Strömkälla av typen | Batteri |
| Batterityp för tangentbord | Inbyggt batteri |
| Antal batterier (tangentbord) | 1 |
| Batteriteknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Uppladdningsbara | Ja |
| Laddningskälla | USB Type-C |
Mus
| Mus inkluderad | Nej |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 85% |
| Fuktighet (förvaring) | 0 - 85% |
Hållbarhet
| Certifikat för överensstämmelse | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA |
Vikt & dimension
| Tangentbord (BxDxH) | 295,49 x 129,03 x 15,86 mm |
| Tangentbordsvikt | 442 g |
Förpackningens innehåll
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Mottagartyp | Nanomottagare |
| Bruksanvisning | Ja |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 315 mm |
| Låddjup | 174 mm |
| Förpackningens höjd | 25 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 636 g |