Dell Premier KB900
tangentbord - samarbete - QWERTY - USA, internationellt - grafit Inmatningsenhet
Tangentbord
| Rekommenderad användning | Kontor |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Gränssnitt | Trådlös RF + Bluetooth |
| Tangentteknik | Saxbrytare |
| Tangentbordslayout | QWERTY |
| Tangentbordsspråk | Amerikanskt internationellt |
| Pekredskap | Nej |
| Tangentbordets formfaktor | Fullstor (100 %) |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Stöd för flera enheter | Ja |
| Windowstangent | Ja |
| Snabbknappar | Ja |
| Antal kortkommandon | 15 |
| Frekvensband | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Kryptering/säkerhet | 128-bit AES |
Design
| Bakgrundsbelysning | Ja |
| Justerbar tangentbordshöjd | Ja |
| Produktens färg | grafit |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| LED-indikatorer | Tangentbordet har låg batterinivå |
Egenskaper
| Täckning, trådlös router | 10 m |
Strömtillförsel
| Strömkälla av typen | Batteri |
| Batterityp för tangentbord | Inbyggt batteri |
| Batteriteknik | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 3000 mAh |
| Livslängd på batteriet | 20 månad (er) |
| Laddningsport USB Typ-C | Ja |
| Laddningskälla | USB Type-C |
| Laddningseffekt som krävs (min) | 15 W; 3,25 W |
Mus
| Mus inkluderad | Nej |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | Ja |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
| Mobila operativsystem som stöds | Android, iOS |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 65 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 20 - 90% |
Vikt & dimension
| Tangentbord (BxDxH) | 121,5 x 439,55 x 20,7 mm |
| Tangentbordsvikt | 730 g |
Förpackningens innehåll
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| AC-adapter inkluderad | Nej |