DELTACO TB-503
tangentbord - med pekplatta - Nordisk - svart Inmatningsenhet
Tangentbord
| Rekommenderad användning | Kontor |
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Gränssnitt | USB |
| Tangentteknik | Membrantangentbrytare |
| Tangentbordslayout | QWERTY |
| Tangentbordsspråk | Nordic |
| Pekredskap | Styrplatta |
| Tangentbordets formfaktor | Fullstor (100 %) |
| Numeriskt tangentbord | Nej |
| Antal tangenter | 107 |
| Tangentbordsknapparnas livstid | 2 miljoner tecken |
| Windowstangent | Ja |
| Snabbknappar | Ja |
| Frekvensband | 2.4 GHz |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP65 |
| Ursprungsland | Kina |
Design
| Bakgrundsbelysning | Nej |
| Tangentbordsstil | Rak |
| Handledsstöd | Nej |
| Produktens färg | Svart |
Egenskaper
| Täckning, trådlös router | 10 m |
| Kabellängd | 1,8 m |
Strömtillförsel
| Strömkälla av typen | Batteri |
Mus
| Mus inkluderad | Nej |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows ME, Windows 98 |
Vikt & dimension
| Tangentbord (BxDxH) | 418 x 133 x 16 mm |
| Tangentbordsvikt | 796 g |
| Vikt | 690 g |
Förpackningens innehåll
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Batterier medföljer | Ja |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 490 mm |
| Låddjup | 190 mm |
| Förpackningens höjd | 30 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 890 g |
Övrigt
| Antal per förpackning | 1 styck |
Logistikdata
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 490 mm |
| Ytterförpackningens längd | 190 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 340 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 9,5 kg |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 8471606000 |