HP 725
sats med tangentbord och mus - flera enheter, uppladdningsbar, drivs av SuperCapacitor full size - hela norden - svart kvällning - Smart Buy Inmatningsenhet
Tangentbord
| Rekommenderad användning | Kontor |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Gränssnitt | Trådlös RF + Bluetooth |
| Tangentteknik | Saxbrytare |
| Pekredskap | Nej |
| Tangentbordets formfaktor | Fullstor (100 %) |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Tangentbordsknapparnas livstid | 10 miljoner tecken |
| Stöd för flera enheter | Ja |
| Knapp för andrepilot | Ja |
| Programmerbara snabbtangenter | Ja |
| Tysta tangenter | Ja |
| Ursprungsland | Kina |
Design
| Bakgrundsbelysning | Nej |
| Produktens färg | Svart |
| Skyddsfunktioner | Spilltålig |
| HP segment | Business |
Egenskaper
| Täckning, trådlös router | 10 m |
Strömtillförsel
| Strömkälla av typen | Batteri |
Batteri
| Laddningsbart batteri | Ja |
Mus
| Mus inkluderad | Ja |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Rörelseupplösning | 4000 DPI |
| Typ av knappar | Tryckbara knappar |
| Skrollhjul | Ja |
| Scroll-typ | Hjul |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-operativsystem som stöds | MacOS |
| Minsta systemkrav | USB Type-A port; Bluetooth |
| Andra operativsystem som stöds | ChromeOS |
Hållbarhet
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Certifikat för överensstämmelse | CB, EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), BSMI |
Vikt & dimension
| Tangentbord (BxDxH) | 420,47 x 120,7 x 17,66 mm |
| Tangentbordsvikt | 499 g |
| Musdimensioner (BxDxH) | 114,89 x 73,26 x 39,86 mm |
| Musvikt | 90,1 g |
| Vikt | 499 g |
Förpackningens innehåll
| Antal produkter som medföljer | 2 styck |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| AC-adapter inkluderad | Nej |
| Garantisedel | Ja |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 538 mm |
| Låddjup | 125 mm |
| Förpackningens höjd | 46 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 820 g |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 43211733 |
| Kompatibla operativsystem | Windows 11; Windows 10; macOS; ChromeOS |
Logistikdata
| Lastpallens bruttovikt | 521,4 kg |
| Ytterförpackningar per lastpall | 52 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 4 styck |