Logitech G G915 X
tangentbord - gaming, LIGHTSPEED TKL - svart Inmatningsenhet
Tangentbord
| Tangentbordstangentens switch-teknologi | Logitech GL Clicky |
| Rekommenderad användning | Spela |
| Anslutningsteknologi | Kabel & Trådlös |
| Gränssnitt | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Tangentteknik | Mekaniska tangentbrytare |
| Tangentbordslayout | QWERTY |
| Tangentbordsspråk | Nordic |
| Pekredskap | Nej |
| Tangentbordets formfaktor | Tenkeyless (80–87 %) |
| Numeriskt tangentbord | Nej |
| Tangentbordstangentens profil | Låg profil |
| Tangentnedslagshöjd | 3,2 mm |
| Aktiveringskraft | 48 g |
| Aktiveringspunkt | 1,3 mm |
Design
| Bakgrundsbelysning | Ja |
| Typ av bakgrundsbelysning | LED |
| Färg på bakgrundsbelysning | Multifärg |
| Tangentbordsstil | Rak |
| Justerbar tangentbordshöjd | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
Egenskaper
| USB-anslutning | USB Type-A |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Löstagbar kabel | Ja |
Strömtillförsel
| Strömkälla av typen | Batteri |
| Batteriteknik | Litium Polymer (LiPo) |
| Drifttid för batteri | 36 h |
| Laddningskälla | USB Type-C |
Mus
| Mus inkluderad | Nej |
Vikt & dimension
| Tangentbord (BxDxH) | 150 x 368 x 22,6 mm |
| Tangentbordsvikt | 860 g |
Förpackningens innehåll
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Kabel inkluderad | USB Type-C |
| Medföljande adaptrar | USB |
| Manual | Ja |
Övrigt
| Garantiperiod | 2 År |