Logitech MK850 Performance
tangentbord och mus-set
Tangentbord
| Rekommenderad användning | Hem |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Gränssnitt | Trådlös RF + Bluetooth |
| Tangentbordslayout | QWERTY |
| Tangentbordsspråk | Amerikanskt internationellt |
| Pekredskap | Nej |
| Tangentbordets formfaktor | Fullstor (100 %) |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Windowstangent | Ja |
| USB-hubb | Nej |
| Ändamål | PC/server |
| Fingeravtrycksläsare | Nej |
| Frekvensband | 2.4 GHz |
Design
| Tangentbordsstil | Rak |
| Tangentbord i full storlek | Ja |
| Handledsstöd | Ja |
| Justerbar tangentbordshöjd | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
Egenskaper
| Täckning, trådlös router | 10 m |
Strömtillförsel
| Strömkälla av typen | USB |
| Batterityp för tangentbord | AAA |
| Antal batterier (tangentbord) | 2 |
| Batterikapacitet | 1000 mAh |
| Livslängd på batteriet | 36 månad (er) |
Mus
| Mus inkluderad | Ja |
| Formfaktor | högerhand |
| Rörelsedetektor-teknik | Optisk |
| Rörelseupplösning | 1000 DPI |
| Antal knappar | 8 |
| Typ av knappar | Tryckbara knappar |
| Skrollhjul | Ja |
| Scroll-typ | Hjul |
| Rullande riktningar | horisontell |
| Batterityp för mus | AA |
| Musbatteriets teknik | Alkalisk |
| Antalet rullningshjul | 1 |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-kompatibel | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
| Mobila operativsystem som stöds | Android 7.1, Android 7.1.2, Android 10, Android 8.0, Android 10.0, Android 9.0, iPadOS, Android 7.0 |
| Andra operativsystem som stöds | ChromeOS |
Vikt & dimension
| Tangentbord (BxDxH) | 430 x 25 x 210 mm |
| Tangentbordsvikt | 733 g |
| Musdimensioner (BxDxH) | 74 x 45 x 115 mm |
| Musvikt | 135 g |
Förpackningens innehåll
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Mottagartyp | Unifying receiver |
| Batterier medföljer | Ja |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 49 mm |
| Låddjup | 526 mm |
| Förpackningens höjd | 221 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,24 kg |
Logistikdata
| Ytterförpackningens bredd | 358 mm |
| Ytterförpackningens längd | 558 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 365 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 8,26 kg |