Logitech MX Keys Combo for Business
sats med tangentbord och mus - QWERTY - spanska - Europa - grafit Inmatningsenhet
Tangentbord
| Rekommenderad användning | Kontor |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Gränssnitt | Trådlös RF + Bluetooth |
| Tangentteknik | Saxbrytare |
| Tangentbordslayout | QWERTY |
| Tangentbordsspråk | Spansk |
| Pekredskap | Nej |
| Tangentbordets formfaktor | Fullstor (100 %) |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Tangentbordstangentens profil | Låg profil |
| Stöd för flera enheter | Ja |
| Snabbknappar | Ja |
| Tysta tangenter | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
Design
| Bakgrundsbelysning | Ja |
| Typ av bakgrundsbelysning | LED |
| Färg på bakgrundsbelysning | Vit |
| Justerbar bakgrundsbelysning | Ja |
| Tangentbordsstil | Rak |
| Handledsstöd | Ja |
| Produktens färg | grafit |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
Egenskaper
| Täckning, trådlös router | 10 m |
| Kabellängd | 1,3 m |
Strömtillförsel
| Strömkälla av typen | Batteri |
| Batterityp för tangentbord | Inbyggt batteri |
| Batteriteknik | Litium Polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 1500 mAh |
| Uppladdningsbara | Ja |
| Laddningskälla | USB Type-C |
Mus
| Mus inkluderad | Ja |
| Formfaktor | högerhand |
| Rörelsedetektor-teknik | laser |
| Rörelseupplösning | 8000 DPI |
| Typ av knappar | Tryckbara knappar |
| Skrollhjul | Ja |
| Scroll-typ | Hjul |
| Skrollhjul med lutningsfunktion | Ja |
| Rullande riktningar | Vågrät/lodrät |
| Hypersnabb skrollning | Ja |
| Batterityp för mus | Inbyggt batteri |
| Antalet rullningshjul | 2 |
| På/av-knapp på mus | Ja |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-operativsystem som stöds | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
| Mobila operativsystem som stöds | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 8.0, Android 9.0, iOS 14, iOS 14.5, iOS 15, iPadOS |
| Andra operativsystem som stöds | ChromeOS |
Förpackningens innehåll
| Antal produkter som medföljer | 3 styck |
| Mottagare medföljer | Ja |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Mottagartyp | Nanomottagare |
| Manual | Ja |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 173,5 mm |
| Låddjup | 138,5 mm |
| Förpackningens höjd | 58 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,56 kg |
| Förpackningstyp | Låda |
Övrigt
| Kompatibilitet | Logi Bolt USB Receiver |