Logitech POP Icon Keys
tangentbord - QWERTZ - tysk - grafit, grön Inmatningsenhet
Tangentbord
| Rekommenderad användning | Universal |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Gränssnitt | Bluetooth |
| Tangentteknik | Saxbrytare |
| Tangentbordslayout | QWERTZ |
| Tangentbordsspråk | tyska |
| Pekredskap | Nej |
| Tangentbordets formfaktor | Mini |
| Numeriskt tangentbord | Nej |
| Tangentbordsknapparnas livstid | 10 miljoner tecken |
| Tangentbordstangentens profil | Låg profil |
| Stöd för flera enheter | Ja |
| Snabbknappar | Ja |
| Programmerbara snabbtangenter | Ja |
| Tangentnedslagshöjd | 1,8 mm |
| Aktiveringskraft | 60 g |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| På / av-knapp | Ja |
Design
| Bakgrundsbelysning | Nej |
| Tangentbordsstil | Rak |
| Produktens färg | grafit |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| LED-indikatorer | Ja |
Egenskaper
| Täckning, trådlös router | 10 m |
Strömtillförsel
| Strömkälla av typen | Batteri |
| Batterityp för tangentbord | AAA |
| Antal batterier (tangentbord) | 2 |
| Batteriteknik | Alkalisk |
| Batterikapacitet | 1000 mAh |
| Livslängd på batteriet | 36 månad (er) |
| Batterityp | AAA |
Mus
| Mus inkluderad | Nej |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
| Mac-operativsystem som stöds | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
| Mobila operativsystem som stöds | Android 12.0, iOS 15, iPadOS |
| Andra operativsystem som stöds | ChromeOS |
Hållbarhet
| Hållbarhetscertifiering | Forest Stewardship Council (FSC) |
Vikt & dimension
| Tangentbord (BxDxH) | 324,51 x 22 x 136,96 mm |
| Tangentbordsvikt | 530 g |
Förpackningens innehåll
| Antal produkter som medföljer | 1 styck |
| Batterier medföljer | Ja |
| Manual | Ja |
| Garantisedel | Ja |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 31 mm |
| Låddjup | 341 mm |
| Förpackningens höjd | 149 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 680 g |
Övrigt
| Applikationer som stöds | Logi Options+ |
| Garantiperiod | 2 År |
Återvinningsinformation
| Tillverkad med återvunna material | Ja |
| Återvinningsbara material använda i tillverkningen | Återvunnen plast |
| Återvunnen post-konsument plast | 70% |