Logitech Wireless Combo MK220
sats med tangentbord och mus - USA, internationellt Inmatningsenhet
Tangentbord
| Rekommenderad användning | Kontor |
| Anslutningsteknologi | Trådlös |
| Gränssnitt | RF Trådlös |
| Tangentbordslayout | QWERTY |
| Tangentbordsspråk | Amerikanskt internationellt |
| Pekredskap | Nej |
| Tangentbordets formfaktor | Mini |
| Numeriskt tangentbord | Ja |
| Tangentbordsknapparnas livstid | 5 miljoner tecken |
| Multimediatangenter | Ja |
| USB-hubb | Nej |
| Ändamål | Universal |
| Fingeravtrycksläsare | Nej |
| Frekvensband | 2.4 GHz |
Design
| Tangentbordsstil | Rak |
| Handledsstöd | Nej |
| Produktens färg | Svart |
| Ytfärg | Monokromatiskt |
Egenskaper
| Täckning, trådlös router | 10 m |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
Strömtillförsel
| Strömkälla av typen | Batteri |
| Batterityp för tangentbord | AA |
| Antal batterier (tangentbord) | 2 |
| Batteriteknik | Alkalisk |
| Batterikapacitet | 2000 mAh |
| Antal batterier | 4 |
| Batterityp | AA |
Mus
| Mus inkluderad | Ja |
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Rörelsedetektor-teknik | Optisk |
| Antal knappar | 3 |
| Skrollhjul | Ja |
| Scroll-typ | Hjul |
| Rullande riktningar | Vågrät |
| Batterityp för mus | AA |
| Antal batterier (mus) | 2 |
| Antalet rullningshjul | 1 |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| USB | Ja |
| Andra operativsystem som stöds | ChromeOS |
Vikt & dimension
| Tangentbord (BxDxH) | 112 x 381 x 17,78 mm |
| Tangentbordsvikt | 320 g |
Förpackningens innehåll
| Mottagare medföljer | Ja |
| Trådlös mottagargränssnitt | USB Type-A |
| Batterier medföljer | Ja |
| Manual | Ja |
| Förpackningarnas innehåll | Keyboard (K220) Mouse (M150) USB receiver 2 AAA (keyboard) 2 AA (mouse) batteries User documentation |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 50,8 mm |
| Låddjup | 454 mm |
| Förpackningens höjd | 123,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 603,27 g |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84716060 |
| Ytterförpackningens bredd | 213 mm |
| Ytterförpackningens längd | 469 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 262 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 6 kg |