Club 3D
dockningsstation - USB-C - 2 x HDMI, DP - 1GbE
Anslutningar
| Anslutningsteknologi | Dockning |
| Värdgränssnitt | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 4 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)typ C-portar | Ja |
| USB-strömleverans | Ja |
| Antal HDMI-portar | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal Displayportar | Ja |
| Combo hörlurar / mikrofon-port | Ja |
| Likströmsingång | Ja |
| Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort | Ja |
Nätverk
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | Ja |
Prestanda
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Typ av minneskort | MicroSD (TransFlash), SD |
| Produktens färg | Svart |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Kompatibilitet | Lenovo Dell Acer Asus. MSI. Toshiba Apple HP Razer |
| Certifiering | Meets ROHS, FCC, and CE EMI requirements |
Strömtillförsel
| Strömkälla av typen | DC |
Vikt & dimension
| Bredd | 304 mm |
| Djup | 77 mm |
| Höjd | 18 mm |
| Vikt | 358 g |
Förpackning
| Antal per förpackning | Ja |
| Förpackningens bredd | 360 mm |
| Låddjup | 115 mm |
| Förpackningens höjd | 65 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 726 g |
Förpackningens innehåll
| AC-adapter inkluderad | Ja |
| Snabbstartsguide | Ja |
| Kabel inkluderad | USB Type-C |
Förpackningsmaterial
| Plastförpackningens vikt | 5 g |
| Vikt papper-/kartongförpackning | 168 g |
| Total paper/cardboard packaging weight | Nej |
| Total plastic packaging weight | Nej |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 8473 3020 |
Övrigt
| Spänning | 20.5 V |