Produktnummer: ES-24-250W
EAN: 810354022241
Artikelnummer: F2986558
Ubiquiti EdgeSwitch 24
Tillverkare: Ubiquiti
Produktnummer: ES-24-250W
EAN: 810354022241
Artikelnummer: F2986558
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(4.216,80 exkl. moms)
(4.216,80 exkl. moms)
Tillverkare: Ubiquiti
Produktnummer: ES-24-250W
Ubiquiti EdgeSwitch 24 - En högpresterande switch för ditt nätverk
Beställ din Ubiquiti EdgeSwitch 24 idag för en problemfri nätverksupplevelse!
Management features
Switch typ hanterad
Switch-lager L2/L3
Anslutningar
Antal grundläggande RJ-45 Ethernet-portar 24
Typ av grundläggande RJ-45 Ethernet-portar Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Antal SFP-modulplatser 2
Nätverk
Kommunikationsstandarder IEEE 802.3af, IEEE 802.3at
10G stöd Nej
Data transmission
Switch kapacitet 52 Gbit/s
Genomströmning 38.69 Mpps
Adresstabellstorlek 8000 poster
Design
Rackmontering Ja
Formfaktor 1U
Produktens färg Svart
LED-indikatorer Aktivitet, Länk, PoE
Strömtillförsel
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50 - 60 hz
Strömförbrukning (vanlig) 250 W
Power over Ethernet (PoE)
Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd Ja
Miljökrav
Temperatur vid drift -5 - 40 ° C
Intervall för relativ operativ luftfuktighet 5 - 95%
Vikt & dimension
Bredd 485.04 mm
Djup 285.6 mm
Höjd 44.45 mm