Brother LC1220VALBP
4-pack - svart, gul, cyan, magenta - original - bläckpatron
Egenskaper
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | DCPJ925DW DCP-J525W MFCJ625DW MFCJ825DW MFCJ430W DCPJ725DW |
| Antal per förpackning | 4 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Antal färgpatroner | 3 |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 300 sidor |
| Antal sidor med färgpatron | 300 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Brand kompatibilitet | Brother |
| Typ av leverans | Flerpack |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Färg | Ja |
Vikt & dimension
| Bredd | 67 mm |
| Djup | 217 mm |
| Höjd | 179 mm |
| Vikt | 158 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 179 mm |
| Låddjup | 217 mm |
| Förpackningens höjd | 70 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 180 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Övrigt
| Produktstorlek (BxDxH) | 217 x 178 x 67 mm |
Logistikdata
| Lastpallens totalhöjd | 17 cm |
| Produkter per lastpall | 544 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 136 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 17 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 155,8 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallstyp | 1200 x 1000 mm |