Epson 16XL Multipack Easy Mail Packaging
4-pack - XL - svart, gul, cyan, magenta - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - WorkForce WF-2760DWF - WorkForce WF-2750DWF - WorkForce WF-2660DWF - WorkForce WF-2650DWF - WorkForce WF-2630WF - WorkForce WF-2540WF - WorkForce WF-2530WF - WorkForce WF-2520NF - WorkForce WF-2510WF - WorkForce WF-2010W |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Antal färgpatroner | 3 |
| Volym svart patron | 12,9 ml |
| Volym färgpatron | 6,5 ml |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Typ av leverans | Flerpack |
| OEM-kod | C13T16364511 |
| Ursprungsland | Storbritannien |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 195 mm |
| Låddjup | 320 mm |
| Förpackningens höjd | 20 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 175 g |
| Förpackningstyp | Låda |
Logistikdata
| Produkter per lastpall | 800 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 0 g |
| Produkter per ytterförpackning | 40 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 0 g |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946656724 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallsvikt (UK) | 0 g |
| Produkter per lastpall (UK) | 800 styck |
| Produkter per lastpallslager | 160 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 160 styck |