Epson 18XL
4-pack - XL - svart, gul, cyan, magenta - original - bläckpatron
Egenskaper
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - Expression Home XP-425 - Expression Home XP-422 - Expression Home XP-415 - Expression Home XP-412 - Expression Home XP-325 - Expression Home XP-322 - Expression Home XP-315 - Expression Home XP-312 - Expression Home XP-225 - Expression Home XP-215 - Epson Expression Home XP-405WH - Epson Expression Home XP-405 - Epson Expression Home XP-402 - Epson Expression Home XP-305 - Epson Expression Home XP-302 - Epson Expression Home XP-30 - Epson Expression Home XP-205 - Epson Expression Home XP-202 - Epson Expression Home XP-102 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Antal färgpatroner | 3 |
| Volym svart patron | 11,5 ml |
| Volym färgpatron | 6,6 ml |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 470 sidor |
| Antal sidor med färgpatron | 450 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Typ av leverans | Flerpack |
| OEM-kod | C13T18164012 |
| Ursprungsland | Storbritannien |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 170 mm |
| Låddjup | 46 mm |
| Förpackningens höjd | 155 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 143 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Övrigt
| Certifiering | CE |
Logistikdata
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 36,6 cm |
| Produkter per lastpall | 864 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 0 g |
| Ytterförpackningens bredd | 170 mm |
| Ytterförpackningens längd | 370 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 150 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 8 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 0 g |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946627922 |
| Lastpallsvikt (UK) | 0 g |
| Produkter per lastpall (UK) | 864 styck |
| Produkter per lastpallslager | 96 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 96 styck |
| Minsta orderkvantitet | 8 styck |