Epson 202 Multipack
5-pack - svart, gul, cyan, magenta, foto-svart - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Färgbaserat bläck |
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 2 |
| Antal färgpatroner | 3 |
| Volym svart patron | 6,9 ml |
| Volym färgpatron | 4,1 ml |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 250 sidor |
| Antal sidor med färgpatron | 300 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Skrivarfäger | Svart, Fotosvart, Cyan, Magenta, Gul |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Typ av leverans | Flerpack |
| OEM-kod | C13T02E74020 |
| Ursprungsland | Indonesien |
Miljökrav
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 73 mm |
| Låddjup | 193 mm |
| Förpackningens höjd | 142 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 180 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Övrigt
| Certifiering | CE |
Logistikdata
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 2 m |
| Produkter per lastpall | 540 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 0 g |
| Ytterförpackningens bredd | 195 mm |
| Ytterförpackningens längd | 370 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 150 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 5 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 0 g |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946649238 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 2 m |
| Lastpallsvikt (UK) | 0 g |
| Produkter per lastpall (UK) | 540 styck |
| Produkter per lastpallslager | 60 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 60 styck |
| Minsta orderkvantitet | 5 styck |