Epson 26XL Multipack
4-pack - XL - svart, gul, cyan, magenta - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Typ av färgat bläck | Färgbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - Expression Premium XP-820 - Expression Premium XP-720 - Expression Premium XP-625 - Expression Premium XP-620 - Expression Premium XP-520 - Epson Expression Premium XP-810 - Epson Expression Premium XP-800 - Epson Expression Premium XP-710 - Epson Expression Premium XP-700 - Epson Expression Premium XP-615 - Epson Expression Premium XP-610 - Epson Expression Premium XP-605 - Epson Expression Premium XP-600 - Epson Expression Premium XP-510 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Antal färgpatroner | 3 |
| Volym svart patron | 12,2 ml |
| Volym färgpatron | 9,7 ml |
| Modell | Original |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Typ av leverans | Flerpack |
| OEM-kod | C13T26364020 |
| Ursprungsland | Kina |
| Färg | Ja |
Miljökrav
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
Vikt & dimension
| Vikt | 156,9 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 150 mm |
| Låddjup | 46 mm |
| Förpackningens höjd | 195 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 0,176 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Övrigt
| Produktstorlek (BxDxH) | 192 x 45 x 141,75 mm |
| Certifiering | CE |
Logistikdata
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 42 cm |
| Produkter per lastpall | 864 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 42 cm |
| Produkter per lastpall (UK) | 864 styck |
| Produkter per lastpallslager | 96 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 96 styck |
| Minsta orderkvantitet | 8 styck |