Epson 26XL
XL - foto-svart - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Färgbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - Expression Premium XP-820 - Expression Premium XP-720 - Expression Premium XP-625 - Expression Premium XP-620 - Expression Premium XP-520 - Epson Expression Premium XP-810 - Epson Expression Premium XP-800 - Epson Expression Premium XP-710 - Epson Expression Premium XP-700 - Epson Expression Premium XP-615 - Epson Expression Premium XP-610 - Epson Expression Premium XP-605 - Epson Expression Premium XP-600 - Epson Expression Premium XP-510 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Volym svart patron | 8,7 ml |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 400 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Typ av bläck | Färgbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Fotosvart |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| OEM-kod | C13T26314012 |
| Ursprungsland | Indonesien |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 102 mm |
| Låddjup | 26 mm |
| Förpackningens höjd | 145 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 45 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Logistikdata
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 39 cm |
| Produkter per lastpall | 3400 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 0 g |
| Ytterförpackningens bredd | 102 mm |
| Ytterförpackningens längd | 260 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 146 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 0 g |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946626901 |
| Lastpallsvikt (UK) | 0 g |
| Produkter per lastpall (UK) | 3400 styck |
| Produkter per lastpallslager | 340 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 340 styck |
| Minsta orderkvantitet | 10 styck |