Epson 27 Multi-Pack
3-pack - gul, cyan, magenta - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - WorkForce WF-7720DTWF - WorkForce WF-7715DWF - WorkForce WF-7710DWF - WorkForce WF-7620DTWF - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7210DTW - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3640DTWF - WorkForce WF-3620DWF |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal färgpatroner | 3 |
| Volym färgpatron | 3,6 ml |
| Antal sidor med färgpatron | 300 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Skrivarfäger | Cyan, Magenta, Gul |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Typ av leverans | Flerpack |
| OEM-kod | C13T27054012 |
| Ursprungsland | Storbritannien |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 102 mm |
| Låddjup | 64 mm |
| Förpackningens höjd | 150 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 98 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Logistikdata
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 39 cm |
| Produkter per lastpall | 1360 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 0 g |
| Ytterförpackningens bredd | 102 mm |
| Ytterförpackningens längd | 260 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 146 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 4 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 0 g |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946628226 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallsvikt (UK) | 0 g |
| Produkter per lastpall (UK) | 1360 styck |
| Produkter per lastpallslager | 136 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 136 styck |
| Minsta orderkvantitet | 4 styck |