Epson 29
svart - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - Expression Home XP-455 - Expression Home XP-452 - Expression Home XP-445 - Expression Home XP-442 - Expression Home XP-435 - Expression Home XP-432 - Expression Home XP-355 - Expression Home XP-352 - Expression Home XP-345 - Expression Home XP-342 - Expression Home XP-335 - Expression Home XP-332 - Expression Home XP-257 - Expression Home XP-255 - Expression Home XP-247 - Expression Home XP-245 - Expression Home XP-235 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Volym svart patron | 5,3 ml |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 175 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| OEM-kod | C13T29814012 |
| Ursprungsland | Storbritannien |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 102 mm |
| Låddjup | 26 mm |
| Förpackningens höjd | 145 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 41 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Övrigt
| Certifiering | CE |
Logistikdata
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 39 cm |
| Produkter per lastpall | 3400 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 0 g |
| Ytterförpackningens bredd | 102 mm |
| Ytterförpackningens längd | 260 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 146 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 0 g |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946626680 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallsvikt (UK) | 0 g |
| Produkter per lastpall (UK) | 3400 styck |
| Produkter per lastpallslager | 340 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 340 styck |
| Minsta orderkvantitet | 10 styck |