Epson 34
cyan - original - bläckpatron
Egenskaper
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - WorkForce Pro WF-3725DWF - WorkForce Pro WF-3720DWF |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal färgpatroner | 1 |
| Volym färgpatron | 4,2 ml |
| Antal sidor med färgpatron | 300 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Skrivarfäger | Cyan |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| OEM-kod | C13T34624010 |
| Ursprungsland | Indonesien |
Miljökrav
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 102 mm |
| Låddjup | 26 mm |
| Förpackningens höjd | 145 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Övrigt
| Certifiering | CE |
Logistikdata
| Produkter per lastpall | 3400 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 0 g |
| Ytterförpackningens bredd | 102 mm |
| Ytterförpackningens längd | 260 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 146 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 0 g |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946632490 |
| Lastpallsvikt (UK) | 0 g |
| Produkter per lastpall (UK) | 3400 styck |
| Produkter per lastpallslager | 340 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 340 styck |
| Minsta orderkvantitet | 10 styck |