Epson T0548
mattsvart - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - Stylus Photo R800 - Stylus Photo R1800 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Volym svart patron | 13 ml |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | matt svart |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| OEM-kod | C13T05484010 |
| Ursprungsland | Kina |
| Färg | Nej |
Vikt & dimension
| Bredd | 246 mm |
| Djup | 116 mm |
| Höjd | 145 mm |
| Vikt | 59 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 145 mm |
| Låddjup | 33 mm |
| Förpackningens höjd | 120 mm |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Övrigt
| Certifiering | CE |
Logistikdata
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 130,5 cm |
| Produkter per lastpall | 2400 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 120 mm |
| Ytterförpackningens längd | 260 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 146 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 48 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 130,5 cm |
| Produkter per lastpall (UK) | 2400 styck |
| Produkter per lastpallslager | 240 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 240 styck |
| Minsta orderkvantitet | 8 styck |