Epson T0711
svart - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - Stylus CX4300 - Stylus D120 - Stylus D78 - Stylus D91 - Stylus D92 - Stylus DX4000 - Stylus DX4050 - Stylus DX4400 - Stylus DX4450 - Stylus DX5000 - Stylus DX5050 - Stylus DX6000 - Stylus DX6050 - Stylus DX7000F - Stylus DX7400 - Stylus DX7450 - Stylus DX8400 - Stylus DX8450 - Stylus DX9400F - Stylus Office B1100 - Stylus Office B40W - Stylus Office BX300F - Stylus Office BX600FW - Stylus Office BX610FW - Stylus S20 - Stylus S21 - Stylus SX100 - Stylus SX110 - Stylus SX115 - Stylus SX200 - Stylus SX205 - Stylus SX210 - Stylus SX215 - Stylus SX218 - Stylus SX400 - Stylus SX405 - Stylus SX410 - Stylus SX415 - Stylus SX510W - Stylus SX515W - Stylus SX600FW - Stylus SX610FW |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Volym svart patron | 7,4 ml |
| Antal sidor med färgpatron | 250 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| OEM-kod | C13T07114022 |
| Ursprungsland | Kina |
Miljökrav
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 24 mm |
| Låddjup | 141 mm |
| Förpackningens höjd | 98 mm |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Övrigt
| Certifiering | CE |
Logistikdata
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 15 cm |
| Produkter per lastpall | 3400 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 102 mm |
| Ytterförpackningens längd | 260 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 146 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 2 m |
| Produkter per lastpall (UK) | 3400 styck |
| Produkter per lastpallslager | 340 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 340 styck |
| Minsta orderkvantitet | 10 styck |