Epson T0711 Twin Pack
2-pack - hög kapacitet - svart - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - Epson Stylus SX610FW - Epson Stylus SX600FW - Epson Stylus SX515W - Epson Stylus SX510W - Epson Stylus SX415 - Epson Stylus SX410 - Epson Stylus SX405WiFi - Epson Stylus SX405 - Epson Stylus SX400 - Epson Stylus SX218 - Epson Stylus SX215 - Epson Stylus SX210 - Epson Stylus SX205 - Epson Stylus SX200 - Epson Stylus Office BX610FW - Epson Stylus Office BX600FW - Epson Stylus Office BX310FN - Epson Stylus Office BX300F - Epson Stylus Office B40W - Epson Stylus Office B1100 - Epson Stylus DX9400F Wifi-Edition - Epson Stylus DX9400F - Epson Stylus DX8450 - Epson Stylus DX8400 - Epson Stylus DX7450 - Epson Stylus DX7400 - Epson Stylus D120 Network Edition - Epson Stylus D120 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 2 |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Typ av leverans | Flerpack |
| OEM-kod | C13T07114H10 |
| Ursprungsland | Kina |
Vikt & dimension
| Bredd | 141 mm |
| Djup | 112 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Vikt | 88 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 150 mm |
| Låddjup | 43 mm |
| Förpackningens höjd | 120 mm |
Logistikdata
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 150 cm |
| Produkter per lastpall | 1800 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 120 mm |
| Ytterförpackningens längd | 260 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 146 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 150 cm |
| Produkter per lastpall (UK) | 1800 styck |
| Produkter per lastpallslager | 180 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 180 styck |
| Minsta orderkvantitet | 6 styck |