Epson T0715 Multipack
4-pack - svart, gul, cyan, magenta - original - bläckpatron
Egenskaper
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - Epson Stylus SX610FW - Epson Stylus SX600FW - Epson Stylus SX515W - Epson Stylus SX510W - Epson Stylus SX415 - Epson Stylus SX410 - Epson Stylus SX405WiFi - Epson Stylus SX405/SX400 - Epson Stylus SX400 - Epson Stylus SX218 - Epson Stylus SX215 - Epson Stylus SX210 - Epson Stylus SX205 - Epson Stylus SX200 - Epson Stylus SX115 - Epson Stylus SX110 - Epson Stylus SX105 - Epson Stylus SX100 - Epson Stylus S21 - Epson Stylus S20 - Epson Stylus Office BX610FW - Epson Stylus Office BX600FW - Epson Stylus Office BX310FN - Epson Stylus Office BX300F - Epson Stylus Office B40W - Epson Stylus DX9400F Wifi-Edition - Epson Stylus DX9400F - Epson Stylus DX8450 - Epson Stylus DX8400 - Epson Stylus DX7450 - Epson Stylus DX7400 - Epson Stylus DX7000F - Epson Stylus DX6050 - Epson Stylus DX6000 - Epson Stylus DX5000 - Epson Stylus DX4450 - Epson Stylus DX4400 - Epson Stylus DX4050 - Epson Stylus DX4000 - Epson Stylus D92 - Epson Stylus D78 - Epson Stylus D120 Network Edition - Epson Stylus D120 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Antal färgpatroner | 3 |
| Volym svart patron | 7,4 ml |
| Volym färgpatron | 5,5 ml |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Typ av leverans | Flerpack |
| OEM-kod | C13T07154012 |
| Ursprungsland | Storbritannien |
Miljökrav
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 170 mm |
| Låddjup | 46 mm |
| Förpackningens höjd | 155 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 146 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Övrigt
| Certifiering | CE |
Logistikdata
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 15 cm |
| Produkter per lastpall | 864 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 0 g |
| Ytterförpackningens bredd | 170 mm |
| Ytterförpackningens längd | 370 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 150 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 8 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 0 g |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 8715946627861 |
| Lastpallsvikt (UK) | 0 g |
| Produkter per lastpall (UK) | 864 styck |
| Produkter per lastpallslager | 96 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 96 styck |
| Minsta orderkvantitet | 8 styck |