Epson T0804
gul - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - Epson Stylus Photo RX685 - Epson Stylus Photo RX585 - Epson Stylus Photo RX560 - Epson Stylus Photo R360 - Epson Stylus Photo R285 - Epson Stylus Photo R265 - Epson Stylus Photo PX830FWD - Epson Stylus Photo PX820FWD - Epson Stylus Photo PX810FW - Epson Stylus Photo PX730WD - Epson Stylus Photo PX720WD - Epson Stylus Photo PX710W - Epson Stylus Photo PX700W - Epson Stylus Photo PX660 - Epson Stylus Photo PX650 - Epson Stylus Photo P50 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal färgpatroner | 1 |
| Volym färgpatron | 7,4 ml |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Gul |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| OEM-kod | C13T08044011 |
| Ursprungsland | Kina |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 145 mm |
| Låddjup | 26 mm |
| Förpackningens höjd | 120 mm |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Logistikdata
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 145 cm |
| Produkter per lastpall | 3000 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 120 mm |
| Ytterförpackningens längd | 260 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 146 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 145 cm |
| Produkter per lastpall (UK) | 3000 styck |
| Produkter per lastpallslager | 300 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 300 styck |
| Minsta orderkvantitet | 10 styck |