Epson T0807 Multipack
svart, gul, cyan, magenta, ljus magenta, ljus cyan - original - bläckpatron
Egenskaper
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | - Epson Stylus Photo RX685 - Epson Stylus Photo RX585 - Epson Stylus Photo RX560 - Epson Stylus Photo R360 - Epson Stylus Photo R285 - Epson Stylus Photo R265 - Epson Stylus Photo PX830FWD - Epson Stylus Photo PX820FWD - Epson Stylus Photo PX810FW - Epson Stylus Photo PX730WD - Epson Stylus Photo PX720WD - Epson Stylus Photo PX710W - Epson Stylus Photo PX700W - Epson Stylus Photo PX660 - Epson Stylus Photo PX650 - Epson Stylus Photo P50 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Antal färgpatroner | 5 |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Ljus Cyan, Ljus Magenta, Magenta, Gul |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Typ av leverans | Flerpack |
| OEM-kod | C13T08074021 |
| Ursprungsland | Kina |
| Färg | Ja |
Miljökrav
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 150 mm |
| Låddjup | 62 mm |
| Förpackningens höjd | 195 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 0,227 g |
| Förpackningstyp | Blåsa |
Övrigt
| Certifiering | CE |
Logistikdata
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 135 cm |
| Produkter per lastpall | 648 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 195 mm |
| Ytterförpackningens längd | 370 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 150 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 6 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 135 cm |
| Produkter per lastpall (UK) | 648 styck |
| Produkter per lastpallslager | 72 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 72 styck |
| Minsta orderkvantitet | 6 styck |