Epson T6641
svart - original - påfyllnadsbläck
Egenskaper
| Modell | Original |
| Skrivarfäger | Svart |
| Volym svart patron | 70 ml |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| Kompatibilitet | EcoTank L555 EcoTank L355 EcoTank ET-4550 EcoTank ET-4500 EcoTank ET-3600 EcoTank ET-2650 EcoTank ET-2600 EcoTank ET-2550 EcoTank ET-2500 EcoTank ET-16500 EcoTank ET-14000 |
| Horizontal rotation angle | 70 ml |
| Produktens färg | Grå |
| Ursprungsland | Indonesien |
Förpackning
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 140 mm |
| Låddjup | 57 mm |
| Förpackningens höjd | 57 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 0,114 g |
Logistikdata
| Produkter per ytterförpackning | 30 styck |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 3,39 m |
| Lastpallshöjd (UK) | 3,39 m |
| Produkter per lastpallslager | 280 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 400 styck |
| Produkter per lastpall | 1260 styck |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Produkter per lastpall (UK) | 1680 styck |