HP 300 Series Photo Starter Pack
1 - färg (cyan, magenta, gul) - bläckpatron/papperssats
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| BCP bubbelgrafikfärg | Cyan, Magenta, Gul |
| Yta | Glansigt |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Cyan, Magenta, Gul |
| Printhuvudets remsa | 1,42 cm (0.56") |
| Antal per låda | 1 styck |
| Mediats förvaringstid | 1.5 År |
| Färg | Ja |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Omgivningstemperatur vid drift | 59 - 90 ° F |
| Fuktighet (förvaring) | 20 - 80% |
| Temperatur vid drift | 15 - 32 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 126 mm |
| Djup | 62 mm |
| Höjd | 211 mm |
| Vikt | 250 g |
Förpackning
| Antal ark per förpackning | 50 ark |
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 126 x 62 x 211 mm |
| Förpackningens vikt (imperial) | 0,331 kg (0.73 lbs) |
| Emballagets yttermått (B x D x H) | 126 x 62 x 211,1 mm (4.96 x 2.44 x 8.31") |
| Vikt inkl. förpackning | 330 g |
Övrigt
| Vikt (imperial) | 0,245 kg (0.54 lbs) |
| Vikt utskriftsmedia | 250 g/m ^ |
| Skrivhuvudmunstycken | 336 |
| Kompatibla bläcktyper | Dye-based |
| Storlek | 12,6 cm (4.96") |
| Detaljhandel endast | N |
| Tekniska egenskaper | Print photos you’ll be proud of - Original HP inks deliver brilliant, enduring colour. Skip the trip to the store – save time and money when you print what you want when you want. Print 50 glossy, 10 x 15-cm photos from home, using a low-cost photo starter pack. Ensure beautiful photos; HP Photo Starter Packs match the right ink with the right paper. Print lab-quality photos at home for less than it costs to purchase ink and photo paper separately*. |
| Bläckdroppe | 13.8 pl |
| Bläckpatronskapacitet | 4 ml |
Logistikdata
| Vikt på förpackning | 2,98 kg |
| Antal i förpackning | 8 styck |
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 15,08 x 10,91 x 6,34 mm |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 949 mm |
| Produkter per lastpall | 320 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 40 styck |
| Lager per lastpall | 5 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 144 kg |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 800 x 949 mm |
| Pallvikt (imperial) | 144 kg (317.5 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 800,1 x 948,9 mm (47.2 x 31.5 x 37.4") |