HP 305XL
Lång livslängd - färg (cyan, magenta, gul) - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Färgbaserat bläck |
| Kompatibilitet | HP 305 bläckpatroner fungerar med: HP DeskJet 2300, 2700, 2700e, 2730, 2810e, 2820e, 2821e, 2822e, 2823e, 2825e, 2827e, 2842e, 4100, 4100e, 4134, 4210e, 4220e, 4222e, 4227e, 4230e HP Envy 6000e, 6010, 6020, 6022, 6030, 6032, 6400e, 6420, 6420e, 6422, 6430, 6432 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal färgpatroner | 1 |
| Volym färgpatron | 5 ml |
| Antal sidor med färgpatron | 200 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Typ av bläck | Färgbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Cyan, Magenta, Gul |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Typ av leverans | Flerpack |
| Ursprungsland | Kina, USA, Malaysia |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 113 mm |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 40 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 113 mm |
| Låddjup | 37 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | HP 305XL trefärgad originalbläckpatron med hög kapacitet |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Produkter per lastpall | 1920 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 32 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 132 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,5 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 800,1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3") |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 3,5 kg (7.72 lbs) |
| Pallvikt (imperial) | 132 kg (291 lbs) |