HP 31
gul - original - påfyllnadsbläck
Egenskaper
| Modell | Original |
| Skrivarfäger | Gul |
| Antal sidor med färgpatron | 8000 sidor |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Volym färgpatron | 70 ml |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| OEM-kod | 1VU28AE |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Kompatibilitet | HP Ink Tank 310 series, HP Ink Tank Wireless 410 series, HP Smart Tank 350 series, HP Smart Tank Wireless 450 series, HP Smart Tank Plus 650 series |
| Ursprungsland | Malaysia |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 15 - 35 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | 15 - 35 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Fuktighet (förvaring) | 20 - 80% |
Förpackning
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens bredd | 47 mm |
| Låddjup | 47 mm |
| Förpackningens höjd | 150 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 110 g |
Tekniska detaljer
| Ytterförpackningar per lastpall | 84 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 2,88 kg (6.36 lbs) |
| Innehåll i lådan | 1 bläckflaska |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1372 mm |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 12 styck |
| Lager per lastpall | 7 styck |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Vikt | 100 g |
Logistikdata
| Produkter per lastpall | 2016 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 277,6 kg |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,89 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 24 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 313 mm |
| Lastpallens totalhöjd | 137,2 cm |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| UNSPSC-kod | 121717033 |
| Ytterförpackningens längd | 217 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 175 mm |