HP 364
gul - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Färgbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | HP DeskJet 3522, 3524 HP Photosmart 5522, 5524, B210c |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal färgpatroner | 1 |
| Antal sidor med färgpatron | 300 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Skrivarfäger | Gul |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Printhuvudets remsa | 1,43 cm (0.562") |
| Antal per låda | 1 styck |
| Ursprungsland | Irland |
| Färg | Ja |
| Mediats förvaringstid | 1.5 År |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 50 ° C |
| Omgivningstemperatur vid drift | 41 - 104 ° F |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 80% |
Vikt & dimension
| Bredd | 107 mm |
| Djup | 24 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 30 g |
Förpackning
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 107 x 24 x 115 mm |
| Antal ark per förpackning | 140 ark |
| Förpackningens vikt (imperial) | 0,0408 kg (0.0900 lbs) |
| Emballagets yttermått (B x D x H) | 106,9 x 23,9 x 115,1 mm (4.21 x 0.94 x 4.53") |
| Förpackningens bredd | 107 mm |
| Låddjup | 24 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
Övrigt
| Skrivhuvudmunstycken | 336 HDW, 336 LDW |
| Bläckdroppe | 5 pl HDW, 1.3 pl LDW |
| Tekniska egenskaper | Print photos with enhanced detail. Dual-drop-weight technology included in the cartridge delivers an extremely small drop size for photos with smooth, even colour and fine detail. Enhance document quality by using papers with the ColorLok logo. Colours are uniform and vivid for vibrant images and graphics. Documents dry faster for less smearing when handled. Print enduring documents with laser-quality text and sharp edges around graphics, using HP Photosmart inks. Get documents and photos with outstanding image quality and rich greyscale graphics. Archive documents that maintain text quality for decades without fading using Original HP inks*. Count on HP ink and paper to ensure stored legal documents, awards and photos maintain their image quality for years to come. |
| Ungefärligt antal sidor (A4 färg) | 300 sidor |
| Detaljhandel endast | N |
| Vikt (imperial) | 0,0272 kg (0.0600 lbs) |
| Kompatibla bläcktyper | Dye-based |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Storlek | 10,7 cm (4.21") |
| Tommvikt | 17 g |
| Bläckpatronskapacitet | 3 ml |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Bläckpatron |
Logistikdata
| Vikt på förpackning | 2,76 kg |
| Antal i förpackning | 60 styck |
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 21,77 x 7,6 x 4,57 mm |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Produkter per lastpall | 3840 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 64 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 201,64 g |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,76 g |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 2,76 kg (6.08 lbs) |
| Den större ytterförpackningens bruttovikt | 2,76 g |
| Pallvikt (imperial) | 201,6 kg (444.5 lbs) |
| Produkter per större ytterförpackning | 60 styck |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 800,1 x 1071,9 mm (47.2 x 31.5 x 42.2") |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 800 x 942 mm |