HP 62XL
Lång livslängd - svart - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | HP 62-bläckpatroner fungerar med: HP Envy 5540, 5542, 5543, 5642, 5644 HP OfficeJet 200, 250, 5740, 5742, 5744 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Volym svart patron | 12 ml |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 600 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP |
| OEM-kod | 62XL |
| Ursprungsland | Kina, USA, Singapore, Malaysia |
| HP segment | Business, Enterprise |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 15 - 32 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 113 mm |
| Djup | 37 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 50 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 113 mm |
| Låddjup | 37 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Bläckpatron |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Produkter per lastpall | 2160 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 36 styck |
| Lager per lastpall | 4 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 9 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 166,3 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,06 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 4,06 kg (8.96 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1199,9 x 800,1 x 1164,1 mm (47.2 x 31.5 x 45.8") |
| Pallvikt (imperial) | 166,3 kg (366.6 lbs) |