HP 712
svart - original - DesignJet - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Termisk bläckstråle |
| Kompatibilitet | HP DesignJet T210-, T230-, T250-, T630-, T650-skrivarserien |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Volym svart patron | 80 ml |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Typ av leverans | Enpack |
| Ursprungsland | Singapore, Malaysia |
Prestanda
| Kompatibilitet | HP DesignJet T210-, T230-, T250-, T630-, T650-skrivarserien |
| Utskriftsteknologi | Termisk bläckstråle |
| Skrivarfäger | Svart |
| Ursprungsland | Singapore, Malaysia |
Vikt & dimension
| Bredd | 119 mm; 119 mm |
| Djup | 36 mm; 36 mm |
| Höjd | 126 mm; 126 mm |
| Vikt | 100 g; 100 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 119 mm; 119 mm |
| Låddjup | 36 mm; 36 mm |
| Förpackningens höjd | 126 mm; 126 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 120 g; 120 g |
| Förpackningstyp | Låda; Låda |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90%; 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C; -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C; 5 - 35 ° C |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Bläckpatron; Bläckpatron |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction; EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 10 styck |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 441031052; 441031052 |
Logistikdata
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 10 styck |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Produkter per lastpall | 4000 styck; 4000 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1219,2 x 1016 x 1956 mm; 1219,2 x 1016 x 1956 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 40 styck; 40 styck |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1219,2 x 1016 x 1956,1 mm (48 x 40 x 77"); 1219,2 x 1016 x 1956,1 mm (48 x 40 x 77") |
| Ytterförpackningar per lastpall | 100 styck; 100 styck |
| Pallvikt (imperial) | 558,8 kg (1231.9 lbs); 558,8 kg (1231.9 lbs) |
| Lastpallens bruttovikt | 558,8 kg; 558,8 kg |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,24 kg; 5,24 kg |
| Lager per lastpall | 10 styck; 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 5,24 kg (11.6 lbs) |