HP 841
original - skrivhuvud
Egenskaper
| Utskriftsteknologi | Termisk bläckstråle; Termisk bläckstråle |
| Kompatibilitet | HP PageWide XL 5000 Printer series; HP PageWide XL 4500/4000 Printer series; HP PageWide XL 8000 Printer series; HP PageWide XL 8000 Blueprinter; HP PageWide XL 5000 Blueprinter; HP PageWide XL 5000 Printer series; HP PageWide XL 5000 Printer series; HP PageWide XL 4500/4000 Printer series; HP PageWide XL 8000 Printer series; HP PageWide XL 8000 Blueprinter; HP PageWide XL 5000 Blueprinter; HP PageWide XL 5000 Printer series |
| Antal per förpackning | 1 styck; 1 styck |
| OEM-kod | C1Q19A; C1Q19A |
| Ursprungsland | USA; USA |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80%; 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | 0 - 40 ° C; 0 - 40 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 20 - 80%; 20 - 80% |
| Temperatur vid drift | 5 - 40 ° C; 5 - 40 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 190 mm; 190 mm |
| Djup | 147 mm; 147 mm |
| Höjd | 178 mm; 178 mm |
| Vikt | 810 g; 810 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 190 mm; 190 mm |
| Låddjup | 147 mm; 147 mm |
| Förpackningens höjd | 178 mm; 178 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 970 g; 970 g |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103110 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Skrivhuvud; Skrivhuvud |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1216,66 x 1005,84 x 1165,86 mm; 1216,66 x 1005,84 x 1165,86 mm |
| Produkter per lastpall | 200 styck; 200 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 25 styck; 25 styck |
| Lager per lastpall | 5 styck; 5 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 5 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 227,8 kg; 227,8 g |
| Produkter per ytterförpackning | 8 styck; 8 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 8,35 g; 8,35 kg |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1216,7 x 1005,8 x 1165,9 mm (47.9 x 39.6 x 45.9"); 1216,7 x 1005,8 x 1165,9 mm (47.9 x 39.6 x 45.9") |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Pallvikt (imperial) | 227,8 kg (502.2 lbs); 227,8 kg (502.2 lbs) |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 8,35 kg (18.4 lbs) |