HP 913A
cyan - original - PageWide - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Kompatibilitet | HP 913 PageWide-patroner fungerar med: HP PageWide 352, 377, P55250 HP PageWide Pro 452, 477 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal färgpatroner | 1 |
| Volym färgpatron | 37 ml |
| Antal sidor med färgpatron | 3000 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Cyan |
| Brand kompatibilitet | HP |
| OEM-kod | F6T77AE |
| Ursprungsland | Malaysia |
| HP segment | Business, Enterprise |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 15 - 30 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 215 mm |
| Djup | 28 mm |
| Höjd | 48 mm |
| Vikt | 110 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 215 mm |
| Låddjup | 28 mm |
| Förpackningens höjd | 48 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 130 g |
| Förpackningstyp | Låda |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 441031052 |
| Teknologi | PageWide |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | 1 patron |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1219,2 x 1016 x 1927 mm |
| Lastpallens totalbredd | 121,9 cm |
| Lastpallens totallängd | 101,6 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 192,7 cm |
| Produkter per lastpall | 4320 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 180 styck |
| Lager per lastpall | 9 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 20 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 633,3 kg |
| Ytterförpackningens bredd | 233 mm |
| Ytterförpackningens längd | 209 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 199 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 24 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,32 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |