HP 920XL
Lång livslängd - magenta - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| BCP bubbelgrafikfärg | Magenta |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal sidor med färgpatron | 700 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Färgbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Magenta |
| Ursprungsland | Kina, Tjeckien, Irland, Singapore, Malaysia |
| Antal per låda | 1 styck |
| Färg | Ja |
| Mediats förvaringstid | 1.5 År |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 40 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 80% |
| Omgivningstemperatur vid drift | 41 - 104 ° F |
Vikt & dimension
| Bredd | 107 mm |
| Djup | 24 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Vikt | 30 g |
Förpackning
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 107 x 24 x 115 mm |
| Förpackningens bredd | 107 mm |
| Låddjup | 24 mm |
| Förpackningens höjd | 115 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
Övrigt
| Bläckdroppe | 5.5 pl HDW, 1.3 pl LDW |
| Tekniska egenskaper | Print darker laser-quality black text with increased highlighter pen smear resistance. Print fast-drying documents with vivid colour, using papers with the ColorLok logo. Affordable individual inks – replace each cartridge separately when needed. Print professional colour documents for up to 40% less than laser, using HP Officejet inks*. Archive documents that maintain black text and colour quality for decades without fading**. |
| Skrivhuvudmunstycken | 336 HDW, 336 LDW |
| Kompatibla bläcktyper | Dye-based |
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Detaljhandel endast | N |
| Tommvikt | 10 g |
| Bläckpatronskapacitet | 6 ml |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | 1 patron |
Logistikdata
| Antal i förpackning | 48 styck |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Produkter per lastpall | 3360 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 56 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 7 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 196,2 kg |
| Produkter per större ytterförpackning | 60 styck |
| Den större ytterförpackningens bruttovikt | 3,06 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Pallstorlek (EU) | 1200 x 800 x 1072 mm |