HP 937 Yellow Original Ink Cartridge
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 937 bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet Pro 9120e, 9125e, 9130e, 9135e, 9720, 9730, HP OFFICEJET 9122 ALL-IN-ONE SERIES, HP OFFICEJET PRO 9120 ALL-IN-ONE SERIES, HP OfficeJet Pro 9110b Printer, HP OfficeJet Pro 9120b All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 9130b All-in-One Printer, HP OfficeJet Pro 9132 All-in-One Printer |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal färgpatroner | 1 |
| Antal sidor med färgpatron | 800 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Skrivarfäger | Gul |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Typ av leverans | Enpack |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Produktens färg | Svart |
| HP segment | Premium Home |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | 0 - 40 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 80% |
| Temperatur vid drift | 15 - 35 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 114,8 mm |
| Djup | 23,9 mm |
| Höjd | 100,1 mm |
| Vikt | 40 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 114,8 mm |
| Låddjup | 23,9 mm |
| Förpackningens höjd | 100,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | 1 patron |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm |
| Produkter per lastpall | 4224 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 176 styck |
| Lager per lastpall | 11 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 16 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 288,2 kg |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm (40 x 48 x 52.5") |
| Pallvikt (imperial) | 288 kg (634.9 lbs) |