HP 963 Black Original Ink Cartridge
Egenskaper
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Kompatibilitet | HP 963-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9015e, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025, 9025e |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Volym svart patron | 24,09 ml |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 1000 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Typ av leverans | Enpack |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Singapore, Malaysia |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90% |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 119 mm |
| Djup | 36 mm |
| Höjd | 126 mm |
| Vikt | 80 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 119 mm |
| Låddjup | 36 mm |
| Förpackningens höjd | 126 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | 1 patron |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 800 x 1200 x 1956 mm |
| Produkter per lastpall | 4800 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 110 styck |
| Lager per lastpall | 10 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 11 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 478,7 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 40 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 4,03 kg |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 4,03 kg (8.89 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 800,1 x 1193,8 x 1955,8 mm (31.5 x 47 x 77") |
| Pallvikt (imperial) | 478,7 kg (1055.4 lbs) |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |