HP 981X
Lång livslängd - magenta - original - PageWide - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | HP 981 PageWide-patroner fungerar med: HP PageWide E58650 HP PageWide Enterprise 556, 586, E58650 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal färgpatroner | 1 |
| Volym färgpatron | 114,5 ml |
| Antal sidor med färgpatron | 10000 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Skrivarfäger | Magenta |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Ursprungsland | Malaysia |
| HP segment | Business, Enterprise |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 0 - 100% |
Vikt & dimension
| Bredd | 215 mm |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 47 mm |
| Vikt | 240 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 215 mm |
| Låddjup | 35 mm |
| Förpackningens höjd | 47 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 260 g |
| Förpackningstyp | Låda |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
| Driftcykel per månad | 10000 sidor per månad |
Tekniska detaljer
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Innehåll i lådan | 1 patron |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1219,2 x 1016 x 1550 mm |
| Lastpallens totalbredd | 121,9 cm |
| Lastpallens totallängd | 101,6 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 155 cm |
| Produkter per lastpall | 2880 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 144 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 18 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 812,1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,4 kg |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1219,2 x 1016 x 1549,9 mm (48 x 40 x 61") |
| Pallvikt (imperial) | 812,1 kg (1790.3 lbs) |
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 5,4 kg (11.9 lbs) |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |