HP 924e EvoMore Yellow Original Ink Cartridge
Egenskaper
| Kompatibilitet | HP 924e bläckpatroner är kompatibla med: |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Antal sidor med färgpatron | 800 sidor |
| Modell | Original |
| Bläckpatron kapacitet | Hög (XL) avkastning |
| Skrivarfäger | Gul |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Typ av leverans | Enpack |
| Ursprungsland | Malaysia |
| Produktens färg | Svart |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 48% |
| HP segment | Premium Home |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 5 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 70 ° C |
| Temperatur vid drift | 5 - 40 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 114,8 mm |
| Djup | 23,9 mm |
| Höjd | 100,1 mm |
| Vikt | 40 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 114,8 mm |
| Låddjup | 23,9 mm |
| Förpackningens höjd | 100,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
Tekniska detaljer
| Faropiktogram | GHS07: Skadlig |
| Hälsofaroangivelser | H317: Kan orsaka allergisk hudreaktion |
| Innehåll i lådan | 1 patron |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm |
| Produkter per lastpall | 4224 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 176 styck |
| Lager per lastpall | 11 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 16 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 326,6 kg |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1016 x 1219,2 x 1333,5 mm (40 x 48 x 52.5") |
| Pallvikt (imperial) | 326,3 kg (719.4 lbs) |