HP 903 4-pack Black/Cyan/Magenta/Yellow Original Ink Cartridges
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Kompatibilitet | HP 903-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet 6950 |
| Antal per förpackning | 4 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Antal färgpatroner | 3 |
| Volym svart patron | 12,4 ml |
| Volym färgpatron | 4,5 ml |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 300 sidor |
| Antal sidor med färgpatron | 315 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Typ av leverans | Kombinationspack |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina, Malaysia |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Temperaturintervall (förvaring) | 5 - 45 ° C |
| Temperatur vid drift | 15 - 35 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 124 mm |
| Djup | 38 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Vikt | 130 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 124 mm |
| Låddjup | 38 mm |
| Förpackningens höjd | 160 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 130 g |
| Förpackningstyp | Låda |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
Tekniska detaljer
| Faropiktogram | GHS07: Skadlig |
| Innehåll i lådan | 4 bläckpatroner: 1 svart och 1 vardera av cyan, magenta, gul (standard). |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
| Hälsofaroangivelser | H317: Kan orsaka allergisk hudreaktion |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1104 mm |
| Produkter per lastpall | 960 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 40 styck |
| Lager per lastpall | 5 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 165,5 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 24 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 3,63 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |