HP 953 4-pack Black/Cyan/Magenta/Yellow Original Ink Cartridges
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Typ av svart bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Kompatibilitet | HP 953-bläckpatroner fungerar med: HP OfficeJet Pro 7720, 7730, 7740, 8210, 8720, 8730 |
| Antal per förpackning | 4 styck |
| Antal svarta bläckpatroner | 1 |
| Antal färgpatroner | 3 |
| Volym svart patron | 20 ml |
| Volym färgpatron | 9 ml |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 900 sidor |
| Antal sidor med färgpatron | 630 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Bläckpatron kapacitet | Standardavkastning |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Typ av leverans | Kombinationspack |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Malaysia |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 60 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90% |
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 123 mm |
| Djup | 48,5 mm |
| Höjd | 171 mm |
| Vikt | 181 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 123 mm |
| Låddjup | 48,5 mm |
| Förpackningens höjd | 171 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 226 g |
| Förpackningstyp | Låda |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103105 |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | 4 bläckpatroner: 1 svart och 1 vardera av cyan, magenta, gul (standard) |
| Andra EU-faroangivelser för hälsofaror | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 1039 mm |
| Produkter per lastpall | 720 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 60 styck |
| Lastpallens bruttovikt | 198,3 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,97 kg |
| Pallens nettovikt | 198,3 kg |
| Lastpallens nettodjup | 80 cm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallens nettohöjd | 120 cm |
| Lastpallens nettobredd | 103,9 cm |