Epson T605B
magenta - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | Stylus Pro 4880/4800 |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal färgpatroner | Ja |
| Volym färgpatron | 110 ml |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Magenta |
| Brand kompatibilitet | Epson |
| OEM-kod | C13T605B00 |
| Ursprungsland | Kina |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 25 mm |
| Låddjup | 170 mm |
| Förpackningens höjd | 110 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 0,24 g |
Logistikdata
| Lastpallens totalbredd | 80 cm |
| Lastpallens totallängd | 120 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 130,5 cm |
| Produkter per lastpall | 1440 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 354 mm |
| Ytterförpackningens längd | 554 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 185 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 60 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallsbredd (UK) | 100 cm |
| Lastpallslängd (UK) | 120 cm |
| Lastpallshöjd (UK) | 130,5 cm |
| Produkter per lastpall (UK) | 1800 styck |
| Produkter per lastpallslager | 240 styck |
| Produkter per lastpallslager (UK) | 300 styck |