Brother DR2200
original - valsenhet
Egenskaper
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift |
| Kompatibilitet | FAX-2840, FAX-2845, FAX-2940, HL-2130, HL-2135W, HL-2240D, HL-2240, HL-2250DN, HL-2270DW, DCP-7055, DCP-7055W, DCP-7060D, DCP-7065DN, DCP-7070DW, MFC-7360N, MFC-7460DN, MFC-7860DW |
| Modell | Original |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal sidor | 12000 sidor |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
Vikt & dimension
| Bredd | 117 mm |
| Djup | 231 mm |
| Höjd | 366 mm |
| Vikt | 460 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 374 mm |
| Låddjup | 232 mm |
| Förpackningens höjd | 116 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 720 g |
Övrigt
| Produktstorlek (BxDxH) | 288 x 185 x 50 mm |
| Förpackningsstorlek (B x D x H) | 366 x 117 x 231 mm |
Tekniska detaljer
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |
| Lastpallens totalhöjd | 16,5 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 101,2 kg |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 6 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 36 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Produkter per lastpall | 108 styck |