Canon CL-511
färg (cyan, magenta, gul) - original - bläckpatron
Egenskaper
| Typ av färgat bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Utskriftsteknologi | Bläckstråleutskrift |
| Kompatibilitet | iP2700, 2702, MP240, MP250, MP252, MP260, MP270, MP272, MP280, MP282, MP490, MP492, MP495, MP499, MX320, MX330, MX340, MX350, MX360, MX410, MX420 |
| Antal per förpackning | Ja |
| Antal sidor med färgpatron | 244 sidor |
| Modell | Original |
| Typ av bläck | Pigmentbaserat bläck |
| Skrivarfäger | Cyan, Magenta, Gul |
| Ursprungsland | Japan |
| Färg | Ja |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 140 mm |
| Låddjup | 90 mm |
| Förpackningens höjd | 60 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 60 g |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |