HP 120A
original - valsenhet
Egenskaper
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift |
| Kompatibilitet | HP 120 tonerkassetter fungerar med: HP Laser 150, 178, 179; HP 120 tonerkassetter fungerar med: HP Laser 150, 178, 179; HP 120 tonerkassetter fungerar med: HP Laser 150, 178, 179 |
| Svart toner, sidkapacitet | 16000 sidor |
| Färgtoner, sidkapacitet | 4000 sidor |
| Skrivarfäger | Svart, Cyan, Magenta, Gul; Svart, Cyan, Magenta, Gul |
| Modell | Original; Original; Original |
| Brand kompatibilitet | HP; HP; HP |
| Antal per förpackning | Ja; Ja |
| Flerpack | Nej |
| Antal sidor | 16000 sidor |
| OEM-kod | W1120A; W1120A; W1120A |
| Inbyggd trumenhet | Ja; Ja |
| Ursprungsland | Kina; Kina |
| HP segment | Business; Business; Business |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 10 - 30 ° C; 10 - 30 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 40 ° C; -20 - 40 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80%; 20 - 80% |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90%; 10 - 90%; 10 - 90% |
Vikt & dimension
| Bredd | 279 mm; 279 mm |
| Djup | 104 mm; 104 mm |
| Höjd | 65 mm; 65 mm |
| Vikt | 850 g; 850 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 358 mm; 358 mm |
| Låddjup | 291 mm; 291 mm |
| Förpackningens höjd | 176 mm; 176 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,56 kg; 1,56 kg |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103109; 44103109 |
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift; Laserutskrift |
Tekniska detaljer
| Innehåll i lådan | Trumenhet; Återvinningsguide; Trumenhet; Återvinningsguide |
Logistikdata
| Pallet-mått (B x L x H) | 1176 x 728 x 2466 mm; 1176 x 728 x 2466 mm |
| Pallvikt (imperial) | 179,2 kg (395 lbs); 179,2 kg (395 lbs); 179,2 kg (395 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1173,5 x 726,4 x 2466,3 mm (46.2 x 28.6 x 97.1"); 1173,5 x 726,4 x 2466,3 mm (46.2 x 28.6 x 97.1"); 1173,5 x 726,4 x 2466,3 mm (46.2 x 28.6 x 97.1") |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990; 84439990 |
| Pallstorlek (EU) | 1176 x 728 x 2466 mm; 1176 x 728 x 2466 mm |
| Maximalt antal staplade kartonger | 14 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager (EU) | 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 8 styck; 8 styck |
| Ytterförpackningar per lastpall | 112 styck; 112 styck |
| Lager per lastpall | 14 styck; 14 styck |
| Produkter per lastpall | 112 styck; 112 styck |
| Produkter per lastpall (EU) | 112 styck; 112 styck |
| Lastpallens totalbredd | 117,6 cm; 117,6 cm; 117,6 cm |
| Lastpallens totallängd | 72,8 cm; 72,8 cm; 72,8 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 2,47 m; 2,47 m; 2,47 m |
| Lastpallens bruttovikt | 179 kg; 179 kg |
| Lastpallsvikt (EU) | 179 kg; 179 kg |