HP 300
valsersättningssats till automatisk dokumentmatare
Egenskaper
| Produkttyp | Rulle, kit; Rulle, kit |
| Utskriftsteknologi | laser |
| Ursprungsland | Kina |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet Enterprise MFP M681dh J8A10A, MFP M681f J8A11A, Flow MFP M681f J8A12A, Flow MFP M681z J8A13A, Flow MFP M682z J8A17A / HP LaserJet Enterprise MFP M631dn J8J63A, Flow MFP M631h J8J64A, MFP M631z J8J65A, MFP M632h J8J70A, MFP M632fht J8J71A, Flow MFP M632z J8J72A, MFP M633fh J8J76A, Flow MFP M633z J8J78A / HP Color LaserJet Managed MFP E67550dh L3U66A, Flow MFP E67560z L3U70A / HP LaserJet Managed MFP E62555dn J8J66A, E62565hs J8J73A, Flow MFP E62565h J8J74A, E62565z J8J79A, E62575z J8J80A; HP Color LaserJet Enterprise MFP M681dh J8A10A, MFP M681f J8A11A, Flow MFP M681f J8A12A, Flow MFP M681z J8A13A, Flow MFP M682z J8A17A / HP LaserJet Enterprise MFP M631dn J8J63A, Flow MFP M631h J8J64A, MFP M631z J8J65A, MFP M632h J8J70A, MFP M632fht J8J71A, Flow MFP M632z J8J72A, MFP M633fh J8J76A, Flow MFP M633z J8J78A / HP Color LaserJet Managed MFP E67550dh L3U66A, Flow MFP E67560z L3U70A / HP LaserJet Managed MFP E62555dn J8J66A, E62565hs J8J73A, Flow MFP E62565h J8J74A, E62565z J8J79A, E62575z J8J80A |
| HP segment | Business, Enterprise; Business, Enterprise |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 15 - 30 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | 0 - 35 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
Vikt & dimension
| Vikt | 37 g; 37 g |
Förpackning
| Vikt inkl. förpackning | 70 g |
| Förpackningens bredd | 170 mm |
| Låddjup | 135 mm |
| Förpackningens höjd | 40 mm |
Tekniska detaljer
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 7,85 kg (17.3 lbs); 7,85 kg (17.3 lbs) |
Logistikdata
| Lager per lastpall | 9 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 4 styck |
| Produkter per lastpall | 36 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 7,8 kg |
| Lastpallens bruttovikt | 295 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 30 styck |
Övrigt
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1117,6 x 1117,6 x 2065 mm (44 x 44 x 81.3"); 1117,6 x 1117,6 x 2065 mm (44 x 44 x 81.3") |
| UNSPSC-kod | 44103125 |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1117 x 1117 x 2066 mm |
| Pallvikt (imperial) | 294,8 kg (650 lbs); 294,8 kg (650 lbs) |