HP
uppsamlare för tonerspill
Egenskaper
| Produkttyp | Underhållssats; Underhållssats |
| Antal sidor med svart bläckpatron | 100000 sidor; 100000 sidor |
| OEM-kod | P1B94A; P1B94A |
| Utskriftsteknologi | laser |
| Produktens färg | Svart; Svart |
| Ursprungsland | Japan |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Kompatibilitet | HP Color LaserJet Enterprise M652n J7Z98A, M652dn J7Z99A, M653dn J8A04A, M653x J8A05A, M653dh J8A06A, MFP M681dh J8A10A, MFP M681f J8A11A, Flow MFP M681f J8A12A, Flow MFP M681z J8A13A, Flow MFP M682z J8A17A / HP Color LaserJet Managed E65050dn L3U55A, E65060dn L3U56A, MFP E67550dh L3U66A, Flow MFP E67560z L3U70A; HP Color LaserJet Enterprise M652n J7Z98A, M652dn J7Z99A, M653dn J8A04A, M653x J8A05A, M653dh J8A06A, MFP M681dh J8A10A, MFP M681f J8A11A, Flow MFP M681f J8A12A, Flow MFP M681z J8A13A, Flow MFP M682z J8A17A / HP Color LaserJet Managed E65050dn L3U55A, E65060dn L3U56A, MFP E67550dh L3U66A, Flow MFP E67560z L3U70A |
| HP segment | Business, Enterprise; Business, Enterprise |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 15 - 30 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | 0 - 35 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
| Fuktighet (förvaring) | 35 - 85%; 35 - 85% |
Vikt & dimension
| Bredd | 305 mm |
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 270 mm |
| Vikt | 316,8 g |
Förpackning
| Vikt inkl. förpackning | 1 kg |
| Förpackningens bredd | 380 mm |
| Låddjup | 116 mm |
| Förpackningens höjd | 349 mm |
Tekniska detaljer
| Ytterförpackningens bruttovikt (brittiska enheter) | 4,99 kg (11 lbs); 4,99 kg (11 lbs) |
Logistikdata
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Ytterförpackningens längd | 400 mm; 400 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 600 mm; 600 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 381 mm; 381 mm |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 4 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5 kg |
| Produkter per lastpall | 24 styck |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm; 120 cm |
| Lastpallens totallängd | 80 cm; 80 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 2,24 m; 2,24 m |
| Lastpallens bruttovikt | 129 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 5 styck |
Övrigt
| UNSPSC-kod | 44103120 |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1198,9 x 800,1 x 2242,8 mm (47.2 x 31.5 x 88.3"); 1198,9 x 800,1 x 2242,8 mm (47.2 x 31.5 x 88.3") |
| Antal sidor med färgpatron | 100000 sidor; 100000 sidor |
| Pallvikt (imperial) | 128,8 kg (284 lbs); 128,8 kg (284 lbs) |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 800 x 2244 mm |